Mida Kinkida Beebi Sünni Puhul?

Lapse sünd on midagi erilist. Enamgi veel. Lapse sünd on ime. Ja seetõttu võiks ka kingitus olla midagi väga erilist ja imelist. See võiks olla tähenduslik nii kinkimise hetkel kui ka tulevikus, kui ka kingi saaja ise juba enda lapsepõlvest mälupilte salvestab ning oma armsate mälestustega kingitusele tähenduse kihte üha juurde lisab.

Milline on parim kingitus vastsündinud beebile?

Beebi on tänulik kingi eest, mis pakub mugavust, rõõmu ja praktilisust nii talle kui ka tema vanematele. Siin on mõned kingiideed käsitööna Eestis valminud toodete näol, mis kõiki neid kvaliteete pakuvad.

Viis isikupärase kingi ideed beebi sünni puhul

1. Beebitekk - praktiline kui ka mälestusese

Parimad kingitused beebidele on emotsionaalsed ja tähendusega. Esimene kaisukas, pehme vankritekk või muud kohevad esemed tuletavad meelde, kust me pärit oleme – ja sobivad seetõttu suurepäraselt esimeseks kingituseks. Kõik, mida laps tegelikult vajab, on toit, soojus ja armastus.

Miski pole nii mitmekülgne kingitus kui käsitööna valminud beebitekk

Makayla disaini kõrgreljeefse täpilise tekstuuriga tekk on enimostetud beebitekk meie valikus. Tänu vastupandamatult pehmele kangale ning laiale värvivalikule, saab sellest imearmsast beebitekist lapse lemmik kaisutekk.

Makayla kangad on valmistatud luksuslikust pehmest mikrokiud materjalist. Minky kangas on mikrokiudne plüüskangas. Katsudes on materjal imeliselt pehme ja sametine.

Väga hinnatud iga värske ema ja beebi poolt on ka mähkimiseks ja soojema temperatuuri korral ka magamiseks mõeldud muslin tekid. Muslin on üks puhtamaid, lihtsamaid ja õrnemaid kangaid. Muslin tekk on erakordse hingavuse, pehmuse ja õrna puudutuse tõttu ideaalne kingitus beebile. Avatud koed ja kerge muslinriie tagavad suurepärase õhuvoolu ning mähkimiseks kasutamine vähendab oluliselt lapse ülekuumenemise ohtu. Lapsel on sinna mähituna mugav ja turvaline.

Kangas talub lugematuid pesukordi – ja mis kõige parem, muutub pärast iga pesu veelgi pehmemaks.

2. Tikandiga tekk beebi nimega ja/või sünniajaga

Tikand lisab kingile personaalsust, luksust ja eksklusiivsust. Käsitööna tehtud kiri lisab kingitusele tähenduse kihi, mida ei ole võimalik saavutada masstoodanguga. 

Eritellimusel valmistatud kingitus näitab, et kinkija on mõelnud ja vaeva näinud ning paneb kingisaajad tundma end hinnatud ja väärtustatuna.

Beebitekile saad lasta tikkida lapse nime, initsiaalid ja/või sünnikuupäeva.

Isikupärasest tikandiga kaisutekist saab imeline kingitus mis pakub vanematele ja beebile rõõmu pikaks ajaks!

3. Beebipesa

Beebipesa omab nii emotsionaalset kui ka praktilist väärtust nii vanematele kui ka beebile. Beebipesa tagab lapsele turvalise une nii oma võrevoodis kui ka vanemate juures suures voodis magades.

Beebid soovivad kingitusi, mis pakub mugavust, rõõmu ja praktilisust nii talle kui ka tema vanematele.

4. Soojakott

Soojakott sobib ideaalselt külmadeks ilmadeks vankrisse ning ka jahedasse tuppa. Makayla disaini soojakott on universaalne ja sobib igasse vankrisse. Masinpesu abil on seda lihtne puhtana hoida. Trummelkuivatust me ei soovita, soojakott kuivab hästi ära ka restil kuivatades.

Paljude perede jaoks on parim kingitus see, mis jääb kasutusse, mitte ei jää kappi tolmu koguma.

5. Kinkekaart

Kui sa ei oska valida või pelgad, et äkki keegi teine kingib sama asja, mis sinu mõttes on, siis on hea mõte kinkida kinkekaart! Nii saab lapse pere ise valida, milline toode meie e- poest talle kõige vajalikum ja tähenduslikum on.

Makayla Design kinkekaardiga saab osta Eestis käsitööna valmistatud kodutekstiilitooteid just sellises väärtuses, nagu soovid kinkida.

Kas leidsid sobiva kingituse beebile?

Kõik need kingitused pakuvad mugavust, soojust ja turvalisust. Kuna tegu on Eesti käsitööga, siis on igas esemes ka läbimõeldust ja isikupära. Erinevate kujundustega ja juurde tellitava tikandi võimalusega on meie tooted ideaalsed neile, kes soovivad teha südamliku ja meeldejääva kingituse. Kui soovid midagi küsida või täpsustada, siis kirjuta meile: info@makayladesign.com

What do you think?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Related Articles