Meie erinevus

Orgaaniline ja keskkonnasõbralik kangas

Makayla disainitud ja käsitsi valmistatud tooted on orgaanilisest puuvillast. See tähendab, et iga kord, kui ostate mõne meie luksusliku beebikingituse, võite olla kindel, et see on ohutu beebidele, ja loodusele. Meie kasutatava puuvillase lõnga kasvatamisel kasutatakse minimaalselt pestitsiide ja kemikaale, tagades, et lõpptooted on ohutud kõigile.

Kuigi keskkonnahoid on kallim kui kahjulike kemikaalidega täidetud materjalide hankimine, teame, et meie kliendid usuvad, et meelerahu on lisaraha väärt. Alates meie orgaanilisest puuvillast beebitekkidest kuni meie keskkonnasõbralike voodipehmendusteni võite usaldada meid, et pakume parimat saadaolevat kvaliteeti.

Meie vaim

02.

Külluslik

Omapärases ja mängulises stiilis väljendame end mitmekesise loominguga. Rikkaliku kujutlusvõimega loome sära nii laste kui ka vanemate silmis sära.

01.

Ebatavaline

Pidev loovus võimaldab meil pakkuda  ainulaadseid lastetooteid. Oma toodete karrakteri väljendamisel kasutame silmasõbralikke värve ja mustreid.

04.

Põgenemine

Armastame oma mõtteis rännata ühest universumist teise, viies laste unistused ellu erakordsete rännakutega. See segu inspiratsioonist ja maailmale avatusest peegeldub selle mitmekesises tootevalikus, mis on loodud uudishimulikku last silmas pidades.

03.

Teadmine

Oma algusaegadest peale oleme kasutanud teadlikkult nahasõbralikke materjale. Iga meie uus toode valmib kannatliku ja hoolika läbimõtlemise ja katsetamise käigus, jättes vähe ruumi juhuslikkusele. Ilusad materjalid, korralik viimistlus, tähelepanu detailidele… kogu maailmas tunnustatud oskusteave.

05.

Orgaaniline

Teame, et meie kliendid usuvad, et meelerahu on lisaraha väärt. Alates meie orgaanilisest puuvillast beebitekkidest kuni meie nahasõbralikke voodipehmenduste ja pesadeni võite meid usaldada, et pakume parimat saadaolevat kvaliteeti.